Catering dietetyczny Łomianki

Odpowiednio dobrana dieta to 70% sukcesu w całym procesie odchudzania. Specjalizujemy się w dostawie diety pudełkowej na terenie Łomianek. Nasze posiłki są smaczne, pełnowartościowe i zdrowe. Dzięki nim można pozbyć się zbędnych kilogramów oraz zacząć zdrowo jeść. Z naszą pomocą osiągniesz sukces!

Catering dietetyczny Łomianki – nasza oferta

To, co wyróżnia nas na tle konkurencji to fakt, że każda dieta dostosowywana jest indywidualnie do potrzeb klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać zarówno indywidualnym oczekiwaniom pod względem smaku, jak i wpisać się w możliwości finansowe wszystkich zainteresowanych. Catering dietetyczny w Łomiankach dowieziemy do Twojego domu lub biura w odpowiednich dla Ciebie godzinach. Wszystkie posiłki będą stworzone w oparciu o wysokiej jakości produkty. W naszej firmie pracują wykwalifikowani pracownicy. To oni odpowiedzialni są za ułożenie zbilansowanego menu, które wpisuje się w gusta najbardziej wymagających smakoszy. Wszystkie posiłki przygotowujemy według najwyższych standardów, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i higieny. Pamiętaj też, że na każdym etapie realizacji usługi możesz skorzystać z pomocy naszego zespołu i dietetyka. Dzięki temu możesz uzyskać wsparcie i doradztwo we wszystkich nurtujących Cię kwestiach.

Dieta pudełkowa Łomianki – rodzaje

Dieta pudełkowa, jaką rozwozimy na terenie Łomianek, to nie tylko modne rozwiązanie, ale także możliwość wypracowania u siebie dobrych nawyków żywieniowych oraz poznania wyszukanych smaków. Catering dietetyczny w Łomiankach to 5 pełnowartościowych posiłków każdego dnia – śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek i kolacja. Od Ciebie zależy kaloryczność diety. Możesz wybierać spośród kilku wariantów – od 1 000 do 5 000 kcal. Do Twojej dyspozycji są diety standardowe, wegańskie i wegetariańskie, a także bezglutenowe i bez laktozy. Dieta pudełkowa w Łomiankach dedykowana jest dla każdego. Niezależnie więc czy jesteś profesjonalnym sportowcem, czy amatorem, czy też chcesz schudnąć lub po prostu chcesz zacząć zdrowiej się odżywiać, z nami osiągniesz swój cel. W razie potrzeby nasi dyplomowani dietetycy są w stanie ułożyć dla Ciebie indywidualny plan żywieniowy, który będzie idealnie dostosowany do Twojego stylu życia i potrzeb. Ponadto dla osób zapracowanych, które potrzebują mniejszych zestawów, rekomendujemy wybór diety Biznes Job, która składa się z trzech posiłków – II śniadania, obiadu i podwieczorku lub śniadania, obiadu i kolacji. Z kolei osoby, które chcą schudnąć, powinny wybrać dietę Be Fit z ujemnym bilansem energetycznym.

ZAMÓW