Catering dietetyczny Łomianki – dieta pudełkowa

Odpowiednio dobrana dieta to 70% sukcesu w całym procesie odchudzania. Specjalizujemy się w dostawie diety pudełkowej w Łomiankach. Nasze posiłki są smaczne, pełnowartościowe i zdrowe. Dzięki nim można pozbyć się zbędnych kilogramów oraz zacząć zdrowo jeść. Z naszą pomocą osiągniesz sukces!

Catering dietetyczny Łomianki – nasza oferta

To, co wyróżnia nas na tle konkurencji to fakt, że każda dieta pudełkowa (Łomianki) dostosowywana jest indywidualnie do potrzeb klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać zarówno indywidualnym oczekiwaniom pod względem smaku, jak i wpisać się w możliwości finansowe wszystkich zainteresowanych. Catering dietetyczny w Łomiankach dowieziemy do Twojego domu lub biura w odpowiednich dla Ciebie godzinach. Wszystkie posiłki będą stworzone w oparciu o wysokiej jakości produkty. W naszej firmie pracują wykwalifikowani pracownicy. To oni odpowiedzialni są za ułożenie zbilansowanego menu, które wpisuje się w gusta najbardziej wymagających smakoszy. Wszystkie posiłki przygotowujemy według najwyższych standardów, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i higieny. Pamiętaj też, że na każdym etapie realizacji usługi możesz skorzystać z pomocy naszego zespołu i dietetyka. Dzięki temu możesz uzyskać wsparcie i doradztwo we wszystkich nurtujących Cię kwestiach. Catering dietetyczny (Łomianki) serdecznie zaprasza do współpracy!

Dieta pudełkowa Łomianki – rodzaje

Dieta pudełkowa (Łomianki) to nie tylko modne rozwiązanie, ale także możliwość wypracowania u siebie dobrych nawyków żywieniowych oraz poznania wyszukanych smaków. Catering dietetyczny w Łomiankach to 5 pełnowartościowych posiłków każdego dnia – śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek i kolacja. Od Ciebie zależy kaloryczność diety. Możesz wybierać spośród kilku wariantów – od 1 000 do 5 000 kcal. Do Twojej dyspozycji są diety standardowe, wegańskie i wegetariańskie, a także bezglutenowe i bez laktozy. Dieta pudełkowa w Łomiankach dedykowana jest dla każdego. Niezależnie więc czy jesteś profesjonalnym sportowcem, czy amatorem, czy też chcesz schudnąć lub po prostu chcesz zacząć zdrowiej się odżywiać, z nami osiągniesz swój cel. W razie potrzeby nasi dyplomowani dietetycy są w stanie ułożyć dla Ciebie indywidualny plan żywieniowy, który będzie idealnie dostosowany do Twojego stylu życia i potrzeb. Ponadto dla osób zapracowanych, które potrzebują mniejszych zestawów, rekomendujemy wybór diety Biznes Job, która składa się z trzech posiłków – II śniadania, obiadu i podwieczorku lub śniadania, obiadu i kolacji. Z kolei osoby, które chcą schudnąć, powinny wybrać dietę Be Fit z ujemnym bilansem energetycznym. Najlepszy catering dietetyczny w Łomiankach gwarantuje najwyższej jakości przygotowane potrawy dostępne na każdą kieszeń – przekonaj się sam!

► Czytaj więcej

Dieta pudełkowa jest sprawdzonym i idealnym rozwiązaniem w wielu różnych sytuacjach. Z takiej usługi najczęściej korzystają osoby, które chcą wprowadzić zdrowe nawyki do swojej diety po to, aby zrzucić zbędne kilogramy, ale nie mają czasu na samodzielne przygotowywanie sobie jedzenia. Catering dietetyczny jest bardzo pomocny w nietypowych sytuacjach. Wtedy gdy chorujemy i nie możemy ugotować sobie obiadu albo gdy złamiemy rękę lub nogę i musimy zamawiać jedzenie na dowóz.

Kiedy warto korzystać z diety pudełkowej w Łomiankach?

Nasza firma oferująca dietę pudełkową w Łomiankach jest dostępna dla klientów przez cały rok. Dlatego można składać zamówienia całoroczne albo zdecydować się tylko na okres zimowy lub letni. Catering dietetyczny może okazać się bardzo pomocny, kiedy chcemy do swojej diety wprowadzić zdrowe nawyki żywieniowe albo zmniejszyć ilość przyjmowanych kalorii po to, żeby zrzucić zbędne kilogramy. Zatrudniamy wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów od żywienia, aby jak najlepiej dopasować dietę dla zamawiającego. Dietetycy przygotowują konkretną listę produktów, aby dostarczać klientowi odpowiednich witamin oraz minerałów. Dzięki temu z łatwością można dopasować pożywienie do konkretnego sportu lub wykonywanego zawodu.

Zalety diety pudełkowej Łomianki

Na co dzień mamy wiele obowiązków domowych, a do tego bierzemy nadgodziny w pracy. Przez te wszystkie czynności, nie zostaje nam dużo czasu, aby samodzielnie sobie gotować. Dlatego w takich sytuacjach warto korzystać z diety pudełkowej w Łomiankach. Osobiście lub przez internet będziecie mogli porozmawiać z dietetykiem, aby ustalić, jakie jest Wasze zapotrzebowanie kaloryczne i jakich produktów nie możecie spożywać. Na tej podstawie zostanie przygotowana dieta. Catering na dowóz pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu. Nie trzeba codziennie wybierać się na zakupy, a za niewielką opłatą otrzymujemy pyszne i zdrowe posiłki.

Jakie jedzenie oferuje dieta pudełkowa w Łomiankach?

Nasi dietetycy doskonale wiedzą o tym, że każdy jest inny i ma inne zapotrzebowanie energetyczne. Dlatego w ofercie diety pudełkowej w Łomiankach możecie znaleźć różne plany żywieniowe. Najpopularniejsze są te składające się z trzech głównych posiłków, które będą idealne dla osób zapracowanych i nieposiadających czasu na gotowanie. W cateringu na dowóz bez problemu można zamówić także posiłki przeznaczone dla wegetarian i wegan albo osób, które nie tolerują laktozy czy glutenu. Dobrze zbilansowana dieta pomoże osiągnąć wyznaczony cel, dotyczący zrzucenia zbędnych kilogramów albo nabrania masy mięśniowej. Najważniejsze jest to, że wszystkie dania są zdrowe i pyszne, a także przygotowane według indywidualnego planu żywienia

ZAMÓW