Catering dietetyczny Otwock

Nasza firma specjalizuje się w dostawie diety pudełkowej w Otwocku i okolicach. Codzienne menu pełne jest wartościowych posiłków, które tworzone są z najwyższej jakości produktów. Jeśli chcesz zacząć zdrowo się odżywiać, a przy tym schudnąć, skorzystaj z naszej oferty. Pamiętaj, że odpowiednia dieta to 70% sukcesu.

Dieta pudełkowa Otwock – nasza oferta

Wszystkie diety dostosowywane są do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Catering dietetyczny przywieziemy do Twojego domu lub biura na terenie Otwocka i okolic. Kwestię dowozu ustalimy z Tobą indywidualnie, tak aby sprostać Twoim wymaganiom odnośnie czasu dostawy. Możesz być pewien, że jedzenie, jakie serwujemy w Otwocku, będzie wyjątkowo smaczne. Współpracujemy bowiem z wykwalifikowanymi kucharzami, którzy tworzą pełnowartościowe i zdrowe posiłki, pełne nietuzinkowych smaków. Catering dietetyczny w Otwocku trafia w gusta nawet najbardziej wyrafinowanych i wymagających smakoszy. Jeśli na którymkolwiek etapie świadczonych przez nas usług będziesz miał jakieś pytania, pamiętaj, że do Twojej dyspozycji pozostaje zespół wykwalifikowanych pracowników i dietetyków, którzy chętnie rozwieją wszelkie wątpliwości.

Catering dietetyczny Otwock – rodzaje

Catering dietetyczny w Otwocku to pięć pełnowartościowych posiłków każdego dnia. Codzienne menu składa się ze śniadania, II śniadania, obiadu, podwieczorku i kolacji. Pamiętaj też, że jeśli szukasz mniejszych zestawów, możesz skorzystać z diety Biznes Job, która składa się wyłącznie z trzech posiłków – II śniadania, obiadu i podwieczorka lub śniadania, obiadu i kolacji. Kaloryczność poszczególnych diet można wybierać od minimum 1 000 do nawet 5 000 kcal. Możesz wybrać dietę standardową, a także wegańską lub wegetariańską. Do Twojej dyspozycji pozostają także diety bezglutenowe i bez laktozy. Nasz catering dietetyczny, który dowozimy na terenie Otwocka i okolic polecamy każdemu. Jesteśmy w stanie sprostać Twoim oczekiwaniom niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalnym sportowcem, amatorem, chcesz schudnąć lub wyrobić w sobie zdrowe nawyki i porzucić śmieciowe jedzenie. Jesteśmy w stanie pomóc każdemu. Jeśli masz jakiekolwiek indywidualne wymagania, skontaktuj się z nami. Nasi dietetycy ułożą dla Ciebie indywidualny plan żywieniowy, który będzie dostosowany do Twojego trybu życia i potrzeb. Z naszą pomocą osiągniesz swój cel. Dieta pudełkowa w Otwocku zadba o Twoją sylwetkę i zdrowie.

ZAMÓW