Catering dietetyczny Sulejówek – dieta pudełkowa

Dieta pudełkowa (Sulejówek) staje się coraz bardziej popularna. Nie masz czasu na gotowanie? Chcesz przejść na dietę, ale uważasz, że jest to za drogie i zbyt czasochłonne? Wypróbuj dietę pudełkową z Sulejówka i przekonaj się sam jak świetne to rozwiązanie! Posiłki, które przygotowujemy, zawsze trafiają do Ciebie na czas, wyglądają i smakują wybornie, a Ty nie musisz się martwić gotowaniem, bo nasz catering dietetyczny w Sulejówku zapewni Ci całodzienne wyżywienie. Posiłki dostarczane są w całym Sulejówku! Nasza dieta pudełkowa to nie tylko smak, ale też różnorodność. Nie znudzisz się jedzeniem cały czas jednej potrawy, bowiem nasi dietetycy i kucharze przygotują dla Ciebie wiele różnych smaków. Oferowana przez nas dieta pudełkowa w Sulejówku dzięki wielu smakom sprawia, że nawet najbardziej wyszukane gusta kulinarne mogą znaleźć w naszym cateringu dietetycznym coś dla siebie.

Catering dietetyczny Sulejówek – nasza oferta

Catering dietetyczny, który dostarczamy w mieście Sulejówek, przygotowuje każdego dnia dla swoich klientów 5 dań:

  • śniadanie
  • II śniadanie
  • obiad
  • podwieczorek
  • kolacja

dieta pudełkowa Sulejówek

Nasz catering dietetyczny w Sulejówku to całodzienne, bogate w witaminy i kalorie wyżywienie, które nie pozwoli Ci być głodnym. Sam dobierzesz sobie zapotrzebowanie swoje zapotrzebowanie kaloryczne, czy też preferencje kulinarne. Przygotowujemy zarówno dania wegańskie, jak i wegetariańskie. Nie tolerujesz laktozy? Żaden problem! Możemy wykluczyć laktozę z naszych potraw. Chcesz jeść dietę bezglutenową? To również nie stanowi kłopotu, ponieważ taką ofertę również posiadamy na naszej stronie. Dostarczana przez nasz catering, dieta pudełkowa (Sulejówek) to posiłki zapakowane apetycznie i z najwyższą starannością. Bezpieczeństwo i higiena pracy są jednymi z naszych najważniejszych cech pracy. Catering dietetyczny w Sulejówku to również posiłki dla firm! Twój zespół pracuje ciężko cały dzień? Może przyda im się przerwa przy wspólnym obiedzie? To zawsze szansa nowe pomysły, integrację oraz możliwość złapania chwili oddechu przed dalszą częścią pracy. Możesz skontaktować się z naszymi dietetykami, aby wspólnie dobrać Twoje zapotrzebowanie kaloryczne na cały dzień, wprowadzić zmiany w diecie, bądź ją spersonalizować. Na stronie internetowej znajdziesz skład produktów i menu. Chcesz wypróbować catering dietetyczny? Możesz zamówić wyżywienie jednodniowe bądź na kilka, wybranych przez Ciebie dni. Jest też możliwość zakupu wyżywienia na cały miesiąc. To jedna z najlepszych ofert na rynku, przekonaj się sam! Nasz Catering dietetyczny (Sulejówek) nie tylko pysznym jedzeniem stoi, ale też atrakcyjnymi cenami, które dopasowane są na każdą kieszeń.

Jesteśmy firmą specjalizującą się w dostawie diety pudełkowej. Catering dietetyczny to coś, czym zajmujemy się od lat w Warszawie i jej okolicach – również w Sulejówku. Nieustannie poszerzamy naszą ofertę, aby zadowolić każdego Klienta. To właśnie dzięki Waszym uwagom oraz wymaganiom z dnia na dzień stajemy się lepsi.

► Czytaj więcej

To, co nas wyróżnia na tle konkurencji to przede wszystkim niezawodny smak. Nasza dieta pudełkowa składa się wyłącznie z najwyższej jakości składników, a opracowywana jest przez niezawodny zespół dietetyków oraz profesjonalnych kucharzy. Dostarczamy Wam codziennie do biura lub domu pełnowartościowe oraz przede wszystkim zdrowe posiłki. Z naszego cateringu może skorzystać każdy – zarówno sportowcy, osoby z siedzącym trybem pracy czy fani zdrowych i zbilansowanych posiłków. Naszym mottem jest świeżość. Wszystkie posiłki, które dla Was przygotowujemy, sporządzane są codziennie ze świeżych składników.

Dieta pudełkowa Sulejówek – wybierz swoje zdrowie!

W skład naszej oferty wchodzi kilka diet, które Klienci mogą indywidualnie modyfikować.
● Dieta FIT standard / wege / wegan. Jest to dieta dla każdego, kto chce zacząć odżywiać się zdrowo na co dzień. Istnieje możliwość wyboru menu mięsnego oraz bezmięsnego, a także opcji z rybami. Różnorodność kaloryczna tej diety waha się od 1000 do 3500 kcal.
● Dieta biznes job. W skład tej diety wchodzi lunch BOX, który składa się z II śniadania lub obiadu oraz podwieczorku – pokrywają one około 60% dziennego wybranego poziomu kalorii. Zestaw ten jest idealny do biura lub domu. Kaloryczność tej diety waha się pomiędzy 1300 a 3500 kcal.
● Dieta bezglutenowa. Ten rodzaj został stworzony z myślą o osobach, które dążą do zredukowana masy ciała oraz z wielu różnych przyczyn muszą ograniczać spożycie glutenu. Do jej przygotowania wykorzystujemy produkty, które są źródłem węglowodanów złożonych, np. ryż oraz kasze. Jej kaloryczność waha się od 1000 do 3000 kcal.
● Dieta be FIT. Jest to rodzaj z ujemnym bilansem energetycznym. Skupia się ona głównie na dużej ilości owoców oraz warzyw, a dodatkowo w jej skład wchodzą oczyszczające smoothie oraz koktajle. Kaloryczność diety waha się pomiędzy 1000 a 2000 kcal.
● Dieta bez laktozy. Przygotowana z myślą o osobach, które mają nietolerancję laktozy. Jest ona podobna do diety standard, jednak podczas jej tworzenia zastępujemy produkty zawierające laktozę na takie, które jej nie posiadają. Dodatkowo istnieje możliwość wybrania diety również bez glutenu. Jej kaloryczność wynosi od 1000 do 3000 kcal.
● Dieta be strong. Została stworzona z myślą o osobach aktywnych fizycznie. Dzięki współpracy dietetyków, trenerów personalnych oraz sportowców stworzyliśmy idealny zestaw dla każdego. Co więcej, dopasowywana jest do Twoich indywidualnych wymagań. Warianty tej diety wahają się od 2000 do 5000 kcal.

Dieta pudełkowa w Sulejówku to świetne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą zadbać o zdrowe i smaczne posiłki. Odpowiednio zbilansowane pożywienie dostarczy organizmowi odpowiednich wartości odżywczych. Poprawi się Twoje samopoczucie i wygląd skóry, a często również ustąpią dolegliwości związane z niedoborami.

ZAMÓW