Dieta premium Warszawa – Catering dietetyczny

Dieta premium Warszawa, catering dietetyczny – co przez to rozumiemy?

 

Oczywiście są to:

– zdrowe i smaczne posiłki ze świeżych składników oraz sezonowych warzyw i owoców

– zbilansowane menu układane przez dietetyka

– dopasowany rodzaj diety i kaloryczność do indywidualnych potrzeb danej osoby

– posiłki dostarczane w wygodnych, odpowiednio zamkniętych pojemnikach, które można bez problemu przewozić lub podgrzewać

 

Ale catering dietetyczny to nie tylko jedzenie, to również:

– dbałość, aby posiłki w idealnym stanie dotarły bezpiecznie i na wyznaczoną godzinę pod drzwi każdego Klienta

– nieodpłatna możliwość zawieszenia diety np. w przypadku wyjazdu, oraz wykluczenia do 2 nielubianych składników

– przypomnienie o kończącym się abonamencie i przedłużenie go na kolejne dni, przy minimum formalności

 

Podsumowując, jeśli oprócz naprawdę dobrego jedzenia, jest dla Ciebie istotna wysoka jakość usługi, na każdym jej etapie – bardzo dobrze trafiłeś.

Dieta premium – catering dietetyczny w Warszawie

Oferowana przez nas dieta premium (Warszawa) zawsze ma na celu spełnienie wymagań klienta. Zależy nam na tym, żebyś był zadowolony z naszej współpracy i wierzymy, że nasze posiłki trafią przez Twój żołądek do serca. Stawiamy na sprawdzone, ale nadal oryginalne receptury, dlatego nasza dieta premium w Warszawie nie tylko nasyci, ale pozwoli odkryć wiele ciekawych potraw i smaków.

Jesteśmy pasjonatami jedzenia. Nasze receptury opieramy na licznych podróżach i smakach poznawanych na całym świecie. Dzięki temu w Twoim domu mogą pojawić się dania z różnych zakątków globu. Nasi kucharze dbają o to, żeby proponowany przez nas catering dietetyczny zawsze oznaczał zgodnie z naszym założeniem – dietę premium w Warszawie. Oznacza to, że korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych składników i dbamy o to, by były przygotowywane poprawnie.

Niezależnie od Twoich preferencji, proponowana przez nas dieta premium w Warszawie na pewno spełni Twoje oczekiwania. Posiadamy propozycje standardowe, ale też przeznaczone dla sportowców, osób na diecie wegetariańskiej, wegańskiej i bezglutenowej, a także klientów nietolerujących laktozy. Nasi dietetycy dbają także o to, by wszystkie posiłki były pełnowartościowe i zdrowe. Dieta premium (Warszawa) to gwarancja najwyższej jakości jedzenia w dobrej cenie!

Smakowity catering dietetyczny – Warszawa – dieta pudełkowa czeka na Ciebie!

W razie zainteresowania firma Wysmakowani serdecznie zaprasza do kontaktu. Po krótkiej rozmowie zaproponujemy dietę premium idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb!

Skontaktuj się z nami!