Dieta pudełkowa Piaseczno

Dlaczego warto skorzystać z naszej diety pudełkowej?

Nasza oferta diety pudełkowej to świetna propozycja dla osób, które chcą zrezygnować z codziennego gotowania. Przygotowaliśmy dla Was zróżnicowane menu tak, by każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Codzienny jadłospis zawiera aż 5 pełnowartościowych posiłków. Każdego dnia nasz dostawca pojawi się pod Twoimi drzwiami i zostawi Ci torbę pełną smakołyków! Nasza oferta dostępna jest dla mieszkańców Piaseczna.

Dieta pudełkowa Piaseczno

W naszych dietach pudełkowych stawiamy przede wszystkim na produkty wysokiej jakości. Świeże owoce i warzywa pozyskujemy od lokalnych dostawców. Mięso kupujemy w okolicznych ubojniach, w związku z czym możesz mieć pewność, że dostajesz dania stworzone ze zdrowych składników. Chcemy podkreślić, że wiemy, jak istotny jest wygląd wizualny potraw. Dlatego staramy się o to, by wszystko, co wyjdzie z naszej kuchni, cieszyło oko. Przede wszystkim stawiamy jednak na smak. Proponujemy ciekawe połączenia smakowe, które pobudzą Twoje podniebienie.

W każdym zestawie znajdziesz pożywne śniadanie, lekkie drugie śniadanie oraz odpowiednio zbilansowany obiad. Oprócz tego możesz liczyć na smaczny podwieczorek i lekkostrawną kolację, po której nie będziesz odczuwał ciężkości przed snem. Staramy się wspierać Twój zdrowy styl życia, w związku z tym przygotowaliśmy dla Ciebie aż 9 różnych wariantów diety pudełkowej. Możesz wybierać spośród:
● posiłków wegańskich,
● posiłków wegetariańskich,
● standardowej diety (w jej skład wchodzą zarówno dania mięsne, jak i rybne),
● diety be fit (posiłki o obniżonej kaloryczności),
● lunch boxów, które możesz zabrać ze sobą do pracy (w skład diety wchodzi II śniadanie, obiad i podwieczorek),
● posiłków bezglutenowych,
● posiłków bez laktozy,
● posiłków dla osób aktywnych fizycznie.

Po wybraniu odpowiadającego Ci wariantu możesz również oszacować odpowiadającą Ci liczbę kalorii! Dzięki temu dopasujesz wartość energetyczną potraw do prowadzonego trybu życia i efektów, jakie chcesz uzyskać.

Dbamy o Twoją wygodę

Nieustannie staramy się wychodzić naprzeciw Twoim wymaganiom i potrzebom. Właśnie dlatego stworzyliśmy indywidualny profil klienta, który umożliwi Ci zarządzanie swoją dietą. Panel jest bardzo intuicyjny, w związku z czym zarządzanie Twoimi zamówieniami nie sprawi Ci najmniejszej trudności. Za jego pomocą możesz składać, modyfikować oraz anulować swoje zamówienia. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub pytań zalecamy skontaktować się z naszym specjalistą, który odpowie na wszystkie Twoje pytania. Dzięki temu zyskasz pewność, że osiągniesz zamierzone efekty. Dieta pudełkowa w Piasecznie może stać się Twoją codzienną przyjemnością.

ZAMÓW