Dieta pudełkowa Sulejówek

Jesteśmy firmą specjalizującą się w dostawie diety pudełkowej. Catering dietetyczny to coś, czym zajmujemy się od lat w Warszawie i jej okolicach – również w Sulejówku. Nieustannie poszerzamy naszą ofertę, aby zadowolić każdego Klienta. To właśnie dzięki Waszym uwagom oraz wymaganiom z dnia na dzień stajemy się lepsi.

To, co nas wyróżnia na tle konkurencji to przede wszystkim niezawodny smak. Nasza dieta pudełkowa składa się wyłącznie z najwyższej jakości składników, a opracowywana jest przez niezawodny zespół dietetyków oraz profesjonalnych kucharzy. Dostarczamy Wam codziennie do biura lub domu pełnowartościowe oraz przede wszystkim zdrowe posiłki. Z naszego cateringu może skorzystać każdy – zarówno sportowcy, osoby z siedzącym trybem pracy czy fani zdrowych i zbilansowanych posiłków. Naszym mottem jest świeżość. Wszystkie posiłki, które dla Was przygotowujemy, sporządzane są codziennie ze świeżych składników.

Dieta pudełkowa Sulejówek – wybierz swoje zdrowie!

W skład naszej oferty wchodzi kilka diet, które Klienci mogą indywidualnie modyfikować.
● Dieta FIT standard / wege / wegan. Jest to dieta dla każdego, kto chce zacząć odżywiać się zdrowo na co dzień. Istnieje możliwość wyboru menu mięsnego oraz bezmięsnego, a także opcji z rybami. Różnorodność kaloryczna tej diety waha się od 1000 do 3500 kcal.
● Dieta biznes job. W skład tej diety wchodzi lunch BOX, który składa się z II śniadania lub obiadu oraz podwieczorku – pokrywają one około 60% dziennego wybranego poziomu kalorii. Zestaw ten jest idealny do biura lub domu. Kaloryczność tej diety waha się pomiędzy 1300 a 3500 kcal.
● Dieta bezglutenowa. Ten rodzaj został stworzony z myślą o osobach, które dążą do zredukowana masy ciała oraz z wielu różnych przyczyn muszą ograniczać spożycie glutenu. Do jej przygotowania wykorzystujemy produkty, które są źródłem węglowodanów złożonych, np. ryż oraz kasze. Jej kaloryczność waha się od 1000 do 3000 kcal.
● Dieta be FIT. Jest to rodzaj z ujemnym bilansem energetycznym. Skupia się ona głównie na dużej ilości owoców oraz warzyw, a dodatkowo w jej skład wchodzą oczyszczające smoothie oraz koktajle. Kaloryczność diety waha się pomiędzy 1000 a 2000 kcal.
● Dieta bez laktozy. Przygotowana z myślą o osobach, które mają nietolerancję laktozy. Jest ona podobna do diety standard, jednak podczas jej tworzenia zastępujemy produkty zawierające laktozę na takie, które jej nie posiadają. Dodatkowo istnieje możliwość wybrania diety również bez glutenu. Jej kaloryczność wynosi od 1000 do 3000 kcal.
● Dieta be strong. Została stworzona z myślą o osobach aktywnych fizycznie. Dzięki współpracy dietetyków, trenerów personalnych oraz sportowców stworzyliśmy idealny zestaw dla każdego. Co więcej, dopasowywana jest do Twoich indywidualnych wymagań. Warianty tej diety wahają się od 2000 do 5000 kcal.

Dieta pudełkowa w Sulejówku to świetne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą zadbać o zdrowe i smaczne posiłki. Odpowiednio zbilansowane pożywienie dostarczy organizmowi odpowiednich wartości odżywczych. Poprawi się Twoje samopoczucie i wygląd skóry, a często również ustąpią dolegliwości związane z niedoborami.

ZAMÓW