Jan Lodzik

Nazywam się Jan Lodzik, mam 24 lata, sporty walki trenuje od ponad 11 lat. Swoją przygodę ze sportami uderzanymi zaczynałem od zajęć taekwondo w klasie sportowej prowadzonej przez trenera Tomasza Szczepaniuka, gdzie zdobyłem czerwony pas. W kickboxingu na arenie amatorskiej zdobyłem 2 brązowe medale na Mistrzostwach Świata WAKO, V-ce mistrzostwo Europy WAKO, 6 razy w różnych formułach kickboxingu zdobywałem Mistrzostwo Polski oraz 3 razy zdobywałem Puchar Świata. Amatorsko (w kickboxingu, taekwondo, MMA, oraz boksie) stoczyłem łącznie 121 pojedynków – z czego 95 wygrałem. Mój obecny rekord wynosi 10:2:0, a najcenniejszym dotychczasowym osiągnieciem było zdobycia pasa Zawodowego Mistrza DSF Kickboxing Challenge. Aktualnie do swoich walk przygotowuję się w klubie Unig Fight Club w Aninie orvaz rodzimym LKSW Tajfun w Legionowie, gdzie prowadzę także zajęcia indywidualne oraz grupowe.

Mariusz Gogacz

Nazywam się Mariusz Gogacz, mam 30 lat, na siłowni trenuje od 14 lat.

Od samego początku treningi mocno mnie wciągnęły i zawsze gdzieś z tyłu głowy miałem myśl, że w przyszłości chciał bym być trenerem. Od 5ciu lat jestem dyplomowanym trenerem personalnym. Uważam że dobry nauczyciel powinien mieć wiedzę teoretyczną, która jest poparta doświadczeniem w praktyce. Doświadczenie pozwala wynieś najważniejszą wiedzę, którą można uzupełnić regułkami z książki.

Dla mnie kulturystyka to nie tylko siłownia – to styl życia, coś co mnie napędza do pracy każdego dnia.

Marcin Kret

Jestem 27 letnim zawodnikiem kickboxingu. Od 10 lat trenuję, a od 5 lat jestem reprezentantem kadry Polski. Jestem zawodowym Mistrzem Polski 2016. Zdobyłem brązowy medal na Mistrzostwach Świata w Belgradzie oraz jestem zdobywcą Pucharu Świata Rimini 2017. Waga 71 kg. Na ringu mówią o mnie: szybki, zwinny, inteligentny i agresywny. W 2018 r. obroniłem tytuł magistra Dietetyki. Zdrowe odżywianie i sport jest moim Asem.

Ze mną Twój trening przyniesie mnóstwo satysfakcji i odniesiemy razem sukces!