Dieta Fit

Jest najzdrowszym typem diety, która zakłada zmniejszenie dziennej dawki kalorii. W ten sposób uzyskujemy ujemny bilans energetyczny, który powinien doprowadzić do utraty masy ciała. W diecie wykorzystywane są głównie chude produkty mleczne, drób, duże ilości warzyw i owoców. Przy stosowaniu diety 1000 kcal nie ma praktycznie żadnych przeciwwskazań, ponieważ dostarcza organizmowi wszystkie niezbędne pierwiastki.

1000 Kalorii dziennie 36 zł

1300 Kalorii dziennie 38 zł

Zamów

Dieta Standard

Skierowana jest głównie do mężczyzn, aktywnych fizycznie kobiet oraz młodzieży w okresie wzrostu. Stosowanie diety Standard wraz z włączeniem aktywności fizycznej pozwala na utratę wagi oraz sprzyja utrzymaniu zredukowanych kilogramów. Jest również bardzo dobrym zakończeniem diety dla osób które utraciły zbędne kilogramy korzystając z diety Fit i chcą utrzymać rezultaty.

1500 Kalorii dziennie 44 zł

1700 Kalorii dziennie 47 zł

Zamów

Dieta Aktive Life

Gdy odchudzanie nie jest Twoim głównym celem, zalecamy dietę 2000 kcal, która jest odpowiednia dla osób chcących zdrowo się odżywiać. Regularne spożywanie otrzymanych posiłków pozwoli na uregulowanie pracy przewodu pokarmowego. Z diety tej mogą również korzystać mężczyźni systematycznie odwiedzający siłownię, którzy nie mają dość czasu na przygotowanie pełnowartościowych posiłków dostarczających odpowiednią dawkę energii, a ich celem jest utrata wagi.

2000 kalorii dziennie 52 zł

Zamów

Dieta sportowa

Jednym z najważniejszych elementów w procesie treningu sportowego jest przestrzeganie zasad prawidłowego żywienia. Każdą dietę dopasujemy indywidualnie do Twoich potrzeb, zależnie od uprawianej przez Ciebie dyscypliny sportu, co przyczyni się do osiągnięcia lepszych wyników i właściwej regeneracji organizmu. W celu ustalenia odpowiedniej kaloryczności diety, dla Ciebie i Twojej dyscypliny sportu skontaktuj się z naszymi specjalistami.

2500 kalorii dziennie 57 zł

3000 kalorii dziennie 60 zł

Zamów

Dieta sportowa wysokobiałkowa

Z naszej diety Sportowej wysokobiałkowej korzystają: Jan Lodzik  zdobywca pasa Zawodowego Mistrza DSF Kickboxing Challenge oraz Marcin Kret zdobywca Pucharu Świata Rimini 2017. Waga 71 kg. Nasza dieta występuje w kilku wariantach kaloryczności. Jest stworzona dla osób które regularnie uprawiają sport. Ze względu na szeroki wachlarz stosowanych produktów, posiłki charakteryzują się różnorodnością oraz wysoką wartością odżywczą. Optymalnie zestawiona dieta sportowa powinna uwzględniać odpowiednią podaż białka – składnika niezbędnego dla utrzymania zrównoważonego dodatniego bilansu azotowego, zapewniającego zachowanie lub przyrost masy mięśniowej.

1500 Kalorii dziennie 55 zł

2000 Kalorii dziennie 67 zł

2500  Kalorii dziennie 70 zł

3000 Kalorii dziennie 74 zł

Zamów

Dieta Premium

Jest dla osób które potrzebują mieć możliwość zbudowania diety od 3 do 5 posiłków ,mieć zwiększoną ilość protein i błonnika zróżnicowane źródła pełnowartościowego białka. jest ona dedykowana dla osób o umiarkowanej aktywności fizycznej, osób z specjalnymi zalecaniami od dietetyka lub lekarza. Cena od 62 złotych Zamów

Dieta wegetariańska

Z diety wyłączono wszelkie gatunki mięsa i ryb. Na prośbę klienta istnieje możliwość wzbogacenia diety o ryby. Aby osoby odchudzające się z zastosowaniem niniejszej diety nie odczuwały deficytu białkowego intensywnie ją uzupełniamy o produkty otrzymane z roślin strączkowych typu: soja, ciecierzyca, soczewica. Ze względu na zwiększoną liczbę powyższych produktów w diecie jest ona szczególnie bogata w błonnik pokarmowy, który reguluje pracę układu pokarmowego, a także witaminy z grupy B.

1000 Kalorii dziennie 36 zł

1300 Kalorii dziennie 38 zł

1500 Kalorii dziennie 44 zł

1700 Kalorii dziennie 47 zł

2000 Kalorii dziennie 52 zł

Zamów

Dieta bezglutenowa

Dieta bezglutenowa jest przygotowana z myślą o osobach dążących do redukcji masy ciała, które z różnych przyczyn powinny ograniczać spożycie produktów będących źródłem glutenu. Wskazaniem do jej stosowania mogą być niektóre choroby autoimmunologiczne. W diecie ograniczane są zboża takie jak pszenica, jęczmień oraz żyto. W zamian wykorzystywane są produkty będące źródłem węglowodanów złożonych niezawierające glutenu, np. kasze, ryż oraz zboża naturalnie bezglutenowe, jak komosa ryżowa czy amarantus.

1000 Kalorii dziennie 41 zł

1300 Kalorii dziennie 45 zł

1500 Kalorii dziennie 50 zł

1700 Kalorii dziennie 55 zł

2000 Kalorii dziennie 60 zł

Zamów

Dieta wegańska

Program dostosowany do potrzeb klienta będącego weganinem. Dieta opiera się na pięciu podstawowych grupach pokarmowych: pełnych ziarnach zbóż, roślinach strączkowych, warzywach, owocach, orzechach i pestkach. Z jadłospisu zostały wykluczone wszelkie produkty pochodzenia zwierzęcego : mięsa, ryby, jaja, nabiał, a także miód.

1000 Kalorii dziennie 36 zł

1300 Kalorii dziennie 38 zł

1500 Kalorii dziennie 44 zł

1700 Kalorii dziennie 47 zł

2000 Kalorii dziennie 52 zł

Zamów